+90 554 764 0 500MALİYET VE SÜRE


Web siteleri yönetimsel ve statik olarak ikiye ayrılır. Statik dediğimiz web siteleri, admin paneline ihtiyaç duymadıkları için yapımı daha kolaydır ve en fazla bir hafta içinde yayına verilir.

Yönetimsel yani dinamik web siteleri ise, admin paneline sahip oldukları için daha uzun sürerler. Yapılacak işin durumuna göre 1-3 hafta arası değişiklik gösterebilirler.

Maliyet konusu ise, yapılacak siteye göre değişmektedir. Bunun için önce nasıl bir site yaptırmak istediğinizi anlamak zorundayız. Statik siteler, yönetimsel sitelere göre daha uygun maliyetlidir. Eğer çok kapsamlı ya da sürekli güncellenecek bir web sitesi yaptırmayacaksanız, statik web sitesi yaptırmanız daha doğru olacaktır.


Son Projeler


ESA DENT>> Web Sitesini Görmek için tıklayınız
BALIKÇI APO>> Web Sitesini Görmek için tıklayınız
ESEN İNŞAAT>> Web Sitesini Görmek için tıklayınız

Hakkımızda

2009 tarihinden bu yana web tasarım ve yazılım konusunda Türkiye'ye, İşviçre'ye, Rusya'ya 100'ün üzerinde hizmet verdik. Daha önce Ankara Kumrular sokakta çalışmakta iken, eski şirketin dağılması sebebiyle kendi yolumuzu çizmeye başladık ve bugünlere kadar geldik.

Amacımız, hiç bir hazır yazılıma bağlı kalmadan gelişen teknolojide kendimizi, çevremizi ve ülkemizi iyi yerlere taşımaktır.

devamı
Etiketler

Web sitesi şirketi

Web sitesi firması

Web sitesi yazılım ve tasarımSite Hakkında

Bu Sitenin Tüm Hakları Saklıdır
© 2024.
İzinsiz Alınamaz, Kopyalanamaz, Silinemez!